Symbion
banner_home
symbol
Konzultace    Analýza    Vývoj    Implementace    Podpora
O_nas
Sluzby
refrence
Kontakty
OTRS-Helpdesk
Máme ty správné
slogan
Reference

Spolehlivost nabízených řešení a služeb ověřila řada zákazníků. O kvalitě našich IT služeb svědčí, že se na nás naši partneři a zákazníci obracejí opakovaně a spolupracujeme na základě dlouhodobé důvěry.

V poslední době jsme ve veřejných soutěžích získali a realizovali úspěšně řadu projektů. Přehled těch nejzajímavějších realizací, zahrnuje tato odvětví:

• Státní správa, samospráva a organizační složky státu
• Nemocnice, lékárenství a pharma průmysl
• Vzdělávání, školství, sportovní kluby a NGO
• Sportovní oddíly, kluby a spolky
• Průmyslové a obchodní společnosti
• Servisní a ostatní firmy
Decathlon, Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, Sazka, Lékárny Dr.Max, Alliance Healthcare Nemocnie Litoměřice, Nemocnice Česká Lípa, SCA Hygiene, SCA Packiging ČVUT Praha, Ministerstvo zahraničních věcí, Ministerstvo vnitra, Sanofi Městská Police Praha, OSCE, Hexagon Obchodní centrum Nová Karolína, Sellier & Bellot, HunterDouglas e-toll, Security Paper Mill, Ogilvy & Mather B. Braun, Bobcat, TRW Automotive Kosmas, Konecranes Demag, DOOSAN Obchodní cetnrum Černý Most, Vekra Okna, Toyota Peugeot Citroen Automobile Kolín

Jedna z posledních zajímavých akvizic, zrealizovali jsme řešení rozsáhlého kamerového systému ve výrobním závodě firmy roku 2018, Průša Research. V továrně se vyrábí 3D tiskárny, které sbírají vynikající ocenění po celém světe, jsou držitelem ocenění 3D Printer Shootout 2017 a 2018 od MAKE magazínu a drží se více než rok jako nejlepší 3D tiskárna v žebříčku 3Dhubs.com.

Kamerový systém pro Prusa Research
Náš kamerový systém je v areálu nasazen s aplikovanou nadstavbou pro rozpoznávání osob dle obličeje, v kontextu umí hlídat vstupy povolených osob do určených zón, povolené versus zakázané pohyby předmětů, vizuální detekci kouře, požáru, evidencí vozidel dle barvy, registračních značek a jiné další vychytávky.


Věříme, že i vám pomůžeme a budete s řešením spokojeni. Další krok může být věcná konzultace Vašich potřeb, k ní zpracovaný první kvalifikovaný odhad konceptu řešení a pracnosti. Rádi se i u Vás zapojíme do procesu 'Improve IT'.